عطر و رنگ سال

عطرها و رنگ سال

هر سال ، در صنعت مد و پوشاک رنگی پیشرو در جهان معرفی میگردد ، رنگی که برای نشان دادن خلق محصولات جدید در سال آینده انتخاب می شود . برای سال 2018 ، رنگ انتخابی ، رنگ بنفش بوده که نشان دهنده تخیل ، خلاقیت و تفکر خیالی است . رنگ بنفش نمایانگر قدرت بوده و از آن در محصولات تولیدی برندها در سال 2018 استفاده شده است .

پیش بینی ما بر این اساس میباشد که عطر بنفش در سال 2018 به کار گرفته خواهد شد ، بنابراین در روند و شروع طراحی محصولات در سال نو ، با عطرهایی به رنگ بنفش و رایحه گل عنبیه به عنوان یادداشت های کلیدی ، استفاده خواهد شد . بسیاری بر این باورند که گل بنفش تیره ، سمبل خجالت میباشد ، اما عطرهای بنفش ، دارای ساختاری قوی ، پیچیده و مدرن هستند .

نمونه ای از عطرهایی که دارای رنگ بنفش و رایحه عنبیه میباشند را مورد بررسی قرار میدهیم :

مارک ژاکوب بنفش یک سلیفورور تازه است ، بیضی شکل و پرتقالی با یادداشت های مرکبات بازیگوش که در وانیل کرم شناور است . نرم ، زنانه ، پاک و شیرین ، این عطر بیشترین کاربرد را برای زنان جوان با میانگین سنی پایین دارد .

عطر زنانه بی دلیشز دی کی ان وای سیتی بلوسوم اوربان ویولت ، نمایانگر باغی پر از گل و میوهای پنهان شده در برابر شوک و شلوغی از یک شهر بزرگ را برانگیخته است . رایحه این عطر زنانه ، گل های جذاب که با شکوفه سیب سرخ ، ماندارین و انواع توت ها باز می شود که به میانه و نت دوم با بنفشه های آروماتیک و عنبیه شکوفه باز می شود که به پایه چوب نرم ختم میشود .

عطر زنانه بولگاری امنیا آمتیست ، تداعی گر بهار در یک بطری جذاب و رایحه عطرهای فراوان یک باغ شکوفه است . عنبیه شیرین اما پایه اصلی این عطر است . گل رز به همراه یادداشت های گیاهی ، جنگلی از عطر گل های زیبا و جوان ، که بوی زیبا و تصفیه شده دارد را داراست و می تواند در تمام طول سال استفاده شود .

عطر مردانه دیور هوم ، رایحه گل عنبیه را در خود جای داده است . عطری مردانه با رایحه ترنج ، اسطوخدوس و مریم گلی . یکی از اولین عطرهای مردانه با استفاده از گل عنبیه ، چرم ، ویترین و پاچولی ، این ترکیب را تشکیل میدهد . عطر و طعمی سنتی که شنونده را دچار سردرگمی میکند .

عطرها و رنگ سال