عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد

عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد ، Starlight Gold Etienne Aigner for women

عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد ، عطری جدید از سری ستارلایت برند اتین اگنر میباشد . برند اتین اگنر  10 سال پس از ستارلایت قدیمی و پر طرفدار ، مدل جدید خود یعنی ستارلایت گلد را تولید و در سال 2018 وارد عرصه بازار کرده است .

عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد

عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ترکیب خاص و بی نظیر میوه ای ، ادویه ای و پتچولی گذشته ، این بار در یک نسخه جدید و تشکیل شده از نت های ترکیبی ستارلایت قدیمی با نت های گل و گیاهی باعث به وجود آمدن شاهکاری شده که طراحان عطر و ادکلن را متحیر کرده است . شاهکاری به نام اتین اگنر ستارلایت گلد !

رایحه  عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد ، به گونه ای است که شما در نت ابتدایی ترکیبی از ترنج ، آلو و مگنولیا چامکا را در اختیار خواهید داشت . نت میانی که نقش قلب رایحه را دارد شامل گل یاسمن ، گل رز ، گل بنفشه ،گل ارکیده و یلانگ یلانگ میباشد . در پایان این عنبر ، مشک سفید ، چوب صندل ، وانیل و عصاره خزه معطر هستند که رایحه این عطر را در ذهن ها به عنوان یک خاطره خوش به جای میگذارند .

عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد

سال تولید عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد : 2018
سایز عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد : 100 میل

جم پرفیوم (مرجع خرید عطر و ادکلن) مفتخر است که عطر ادکلن زنانه اتین اگنر ستارلایت گلد یکی دیگر از جدیدترین عطر های برند اتین اگنر را به خدمتتان معرفی می کند .