عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور ، L’Eau d’Issey Pure Nectar de Parfum Issey Miyake for women

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور ، در اوایل سال 2018 در 3 سایز 30 ، 50 و 90 میلی تولید شده و وارد عرصه بازار شده است .رایحه عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور ، توسط پرفومرز فنی بال و طراح بی نظیر رایحه عطر آقای دومینیک روپیه  طراحی و تولید شده است .

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور

 

 

 

 

 

 

 

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور ، مانند دیگر کار های طراحی شده توسط دومینیک روپیه رایحه ای چوبی و گلی دارد . این عطر در واقع نشان دهنده ی مرحله ی نهایی در دگردیسی آب ، از دریا تا شبنم و از شبنم تا برگ گل رز است . گل رز ، نمادی از عشق و علاقه ای عمیق میباشد و قلب نت ابتدایی را تشکیل داده و پس از آن در نت میانی رایحه ای دلچسب و شیرین را در اختیار شما می گذارد . تا پایان نت میانی شما رایحه ای گلی و دلنشین را تجربه میکردید ؛ اما پس از آن این چوب صندل ، آمبرگریس و چوب کاشمران هستند که با پدید آوردن رایحه ای چوبی و سنگین باعث ایجاد آرامش درون ذهن و روان شما میشوند .

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور

سال تولید عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور : 2018
سایز عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور : 90 میل

جم پرفیوم (مرجع خرید عطر و ادکلن) مفتخر است که عطر ادکلن زنانه ایسی میاکی لئو د ایسی پیور یکی دیگر از جدیدترین عطر های برند ایسی میاکی را به خدمتتان معرفی می کند .