عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، Yves Saint Laurent Mon Paris Couture For Women

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، جدیدترین عطر از خانه مد ایوسن لورن با الهام از شهر پاریس و روابط احساسی ، در فوریه 2018 با ظاهری جدیدی به نام مون پاریس کوتور تولید شده است .

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، نسخه سوم تولید شده از این سری محصولات ، بعد از نسخه اصلی در سال 2016 و نسخه ادو تویلت در سال 2017 به حساب می آید . عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، یک نسخه جدید با رایحه ای گلدار و بیشتر با شخصیتی “جدی” از نسخه تولید شده اصلی میباشد .

این عطر با طرحی از نمایش احساسات و سرخوردگی عشق به مرحله تولید رسیده است . با توجه به نام تجاری این عطر و مشخصه های آن ، نام “کوتور” برایش در نظر گرفته شده و این نام بیانگر یک نگرش کلی و احساسی است که هر لحظه برای آن درخشش را به همراه دارد .

 این عطر زنانه به عنوان عطری با رایحه گل مریم و با ترکیبات گلدار ، بسیار خیره کننده و درخشان معرفی شده است .

برای تولید رایحه این عطر ، رایحه گل با شکوهی از دیادرا با ترکیبات گریپ فروت ، گل رز و مرکبات ترکیب شده است . این ترکیب دارای یادداشت های مختلفی از نسخه های قبلی مانند گل صد تومانی سفید ، شکوفه نارنج ، پچولی و مشک سفید است . رایحه این عطر توسط گروه سه نفره ، الیویر کرسپ ، هری فرمونت و دورا باقریچ آرنولد طراحی شده است .

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور

سال تولید عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور : 2018
سایز عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور : 90 میل ادو پرفیوم

جم پرفیوم (مرجع خرید عطر و ادکلن) مفتخر است عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور یکی دیگر از جدیدترین عطر های برند ایوسن لورن را به خدمتتان معرفی می کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *