عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، Yves Saint Laurent Mon Paris Couture For Women

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، جدیدترین عطر از خانه مد ایوسن لورن با الهام از شهر پاریس و روابط احساسی ، در فوریه 2018 با ظاهری جدیدی به نام مون پاریس کوتور تولید شده است .

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، نسخه سوم تولید شده از این سری محصولات ، بعد از نسخه اصلی در سال 2016 و نسخه ادو تویلت در سال 2017 به حساب می آید . عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور ، یک نسخه جدید با رایحه ای گلدار و بیشتر با شخصیتی “جدی” از نسخه تولید شده اصلی میباشد .

این عطر با طرحی از نمایش احساسات و سرخوردگی عشق به مرحله تولید رسیده است . با توجه به نام تجاری این عطر و مشخصه های آن ، نام “کوتور” برایش در نظر گرفته شده و این نام بیانگر یک نگرش کلی و احساسی است که هر لحظه برای آن درخشش را به همراه دارد .

 این عطر زنانه به عنوان عطری با رایحه گل مریم و با ترکیبات گلدار ، بسیار خیره کننده و درخشان معرفی شده است .

برای تولید رایحه این عطر ، رایحه گل با شکوهی از دیادرا با ترکیبات گریپ فروت ، گل رز و مرکبات ترکیب شده است . این ترکیب دارای یادداشت های مختلفی از نسخه های قبلی مانند گل صد تومانی سفید ، شکوفه نارنج ، پچولی و مشک سفید است . رایحه این عطر توسط گروه سه نفره ، الیویر کرسپ ، هری فرمونت و دورا باقریچ آرنولد طراحی شده است .

عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور

سال تولید عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور : 2018
سایز عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور : 90 میل ادو پرفیوم

جم پرفیوم (مرجع خرید عطر و ادکلن) مفتخر است عطر ادکلن زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور یکی دیگر از جدیدترین عطر های برند ایوسن لورن را به خدمتتان معرفی می کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *