عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت ، Boss The Scent For Her Hugo Boss for women

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت ، با رایحه ای گلی و میوه ای که هوش و حواس را از سر شما میبرد . عطری که توجه بسیاری از طراحان را به دلیل تمرکز در رایحه شیرین و  به وجود آوردن وابستگی پیچیده ای در آن به خود جلب کرده است . آخرین کار هوگو بوس تا به امروز که با رایحه ای میوه ای و سایه ای مخملی از هلو و شکوفه فریزیا طراحی شده است ، در اوایل سال 2018 توسط تیم طراحی برند هوگو بوس تولید و وارد عرصه بازار شد .

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رایحه عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت تشکیل شده از هلو و شکوفه فیریزیا در نت ابتدایی ، اسمنتوس که معروف به رایحه زردآلو است و قلب رایحه عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت را تشکیل میدهد ، در نت میانی و کاکائو در نت پایانی است ؛ که در آخر کاکائو نت پایانی را تیره تر و رایحه ای مملو از نت های پر پیچ و تاب را فراهم می کند .

چهره تبلیغاتی عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت ، آنا اورس است که در عکس تبلیغاتی این مدل از برند هوگو بوس همراه با جیسون وو ترکیبی بی نظیر را فراهم کرده اند . این عطر در سه سایز 30 ، 50 و 100 میل در بازار های جهانی موجود میباشد .

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت

سال تولید عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت : 2018
سایز عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت : 100 میل

جم پرفیوم (مرجع خرید عطر و ادکلن) مفتخر است که عطر ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت یکی دیگر از جدیدترین عطر های برند هوگو بوس را به خدمتتان معرفی می کند .